Ładowanie

Wyczaruj nastrój Światłem

Światło Twego wnętrza

Jeśli masz przekroczyć próg salonu sprzedaży, restauracji, biura, sali szkoleniowej, urzędu czy kościoła - to zwracasz uwagę na oświetlenie czy kierujesz się wrażeniem ogólnym? Co decyduje? Jeśli jest zauważalny "klimat" - to zapewne w pierwszym momencie nie zwracasz uwagi, ale właśnie to "coś" decyduje przede wszystkim o tym, że właśnie przekroczysz próg.

Kaskady świateł w galerii handlowej, stylowa lampa w restauracji czy w salonie w domu, intrygująca oprawa w butiq'u lub nowoczesna w przestrzeni biurowej - mają wtedy wyjątkowe zadanie. Nie tyle oświetlają pomieszczenia, co tworzą... - no właśnie. Rozbudzenie emocji w galerii, stylowy półcień na którejś ze ścian w restauracji ukazujący przytulny zakamarek, stapiający kilka osób zajętych rozmową, lub pobudzenie aktywności w sali konferencyjnej.

Jaki rodzaj oświetlenia preferujesz? Jaki dominuje w Twoim domu, pracy? Jakie światło najbardziej Cię uspakaja? Jakie stymuluje, pobudza? Jaką tonację światła ma Twoja sypialnia? Miejsce do pracy, a jakie kuchnia? Jakiego rodzaju lampy, gdzie i jak umieszczone. A może masz swoje biuro lub spędzasz kilkanaście godzin pracując w firmie u kogoś, Jak z koncentracją, wygodą pracy?

Przymknij oczy i sprawdź w jakim świetle czujesz się najlepiej. W jakiej barwie? Czy pomyślałeś(aś) co decyduje wybierając oprawę w sklepie? kolor, kształt: "ten lubię a tego nie lubię"? A może jakie wywoła wrażenie na Tobie lub na bliskiej osobie kiedy zrobisz magiczne "pstryk"?

Często kierujesz się przypadkiem? Czy aby na pewno? A nie szukasz podświadomie tych wrażeń, które daje ogień w kominku, ulubiona muzyka? A może czegoś co jest właśnie modne?

Tylko jak to wszystko pogodzić w olbrzymim zbiorze, który "wali Ci się na głowę" w hipermarkecie, a czasem nawet w salonie z oświetleniem?

Zadzwoń lub napisz – umówimy się ma spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie przy stoliku z kawą i kilkoma katalogami wybranymi specjalnie dla Twoich potrzeb. Mówiąc czego oczekujesz - "wyczarujemy" oświetlenie Twojego wnętrza domu, biura lub sali bankietowej aby po włączeniu pozytywnie wpływało na samopoczucie Twoje i zaproszonych gości. Bo światło organizuje i upiększa przestrzeń.

Plik do pobrania