Ładowanie

Inspiracje Światłem

Kim jesteśmy?

INSPIRACJE  ŚWIATŁEM - to zespół składający się z utalentowanych i kreatywnych absolwentów Politechniki   i doświadczonych inżynierów - ekspertów technicznych z nawet 20-letnią pasją oświetlania. Ta synergia młodości i doświadczenia powoduje, że szukamy ciągle nowych form wyrazu dla nowych technologii LED.

Śledzimy również zmiany i trendy zachodzące w stylu życia naszych Klientów i kreatywności architektów i jak zmiany te (rewolucja LEDowa) inspirują producentów na rynku oświetleniowym polskim, europejskim – jak również chińskim.

Twórczy nastrój w Zespole i umiejętności sprawiają, że realizujemy projekty niestandardowe (szyte na miarę) – jak również kompletne, standardowe systemy oświetleniowe dla wszystkich obiektów.

Stawiamy zawsze na innowacyjność i nowoczesne aranżacje z zastosowaniem LEDów. Wprowadzamy naszych Klientów w świat nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych i systemów zarządzania oświetleniem, bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu i zamiłowaniu do tej dziedziny.

Co nas cechuje?

Kreatywność – do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie, traktujemy je jako nowe wyzwanie – misję. Spełniamy oczekiwania funkcjonalne i estetyczne każdego z klientów. Światłem kreujemy klimat wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nie boimy się „trudnych” tematów a wręcz przeciwnie szukamy najlepszych sposobów na ich rozwiązanie.

Zaangażowanie w pracę – pełna koordynacja i nadzór od koncepcji poprzez projekt aż po wykonanie.

Rzetelność i jakość – są gwarancją zdobytego już doświadczenia, uznania i zaufania klientów.

Niezależność – jesteśmy niezależnie funkcjonującym zespołem na rynku, pracującym przy różnorodnych tematycznie projektach oświetleniowych. Współpracujemy na zasadzie partnerstwa z wieloma dostawcami oświetleniowymi polskimi i zagranicznymi oraz składamy sami produkty z najlepszych, przetestowanych komponentów LED.

Co oferujemy?

Do kogo kierujemy ofertę?

Do architektów, reprezentantów BARRISOL, projektantów instalacji elektrycznych, elektroinstalatorów  i Klientów indywidualnych.

A co dokładniej robimy?

Naszą rolą, jako projektanta i doradcy oświetlenia jest koordynowanie parametrami instalacji (natężenie oświetlenia i rozkład luminancji, ochrona przed olśnieniem, równomierność, oświetlenie awaryjne, wskaźnik oddawania barw, temperatura barwowa, przydział energii elektrycznej dla obiektu, energooszczędność) - aby spełnić wymagania norm - zapewnić zadowolenie i komfort pracy i ożywić przestrzeń.  Szczególną rolę mają źródła światła i oprawy – ich barwa – ciepła lub biała, które relaksują lub pobudzają optycznie.

Każda realizacja to indywidualne podejście - zapewniamy wysoki poziom opieki w trakcie kompleksowej współpracy w zakresie projektu, dostawy i montażu nowoczesnych systemów oświetleniowych.

Jakie to daje korzyści?

Co jeszcze oferujemy:

Wszystkich zainteresowanych dobrym oświetleniem zapraszamy do kontaktu i współpracy z nasza firmą. Zrealizowaliśmy wiele ciekawie oświetlonych obiektów we współpracy z architektami (kilka ostatnich realizacji).